inšpirácie pre všetkých

zeleninové inšpirácie
ovocné inšpirácie
ríbezľové inšpirácie

drinkmaker.sk

Nechaj sa inšpirovať, inšpirácie sú dôležité v podnikaní. Drink maker zastrešujeme od úplného začiatku. Práve pri tejto firme sa viete inšpirovať a vlastne od základu zistiť ako to celé funguje. Ľudia z drink makeru sa vďaka nám môžu sústrediť na výrobu svojich drinkov a zvyšok nechajú na nás. Zvyšok v tomto prípade znamená, že firemné záležitosti kompletne rieši PARTNERS in CRIME. Znamená to teda, že drink maker tím sa môže sústrediť na svoju prácu a nemusí sa zapodievať administratívou. Všetky veci sa samozrejme konzultujú a právne podchytávajú.

product placement

Mimochodom, ak máte vlastný podnik a chcete top šťavy napíšte ľuďom do drink mekeru určite vám pripravia super ponuku. Napriek tomu, že je firma situovaná zatiaľ iba lokálne (Bratislava, Bratislava – okolie) dokáže obslúžiť rôzne prevádzky od obchodov s čerstvými potravinami, trhoviská, kaviarne a lokálne potraviny. Šťavy, smoothies, freshe… sú vždy čerstvé preto je dôležitá operatíva. Spotrebný tovar musí teda byť umiestnený v rýchlo obrátkových prevádzkach, kde sa „uživý“.

Produkty sú vždy v sklenených fľašiach, tak aby spoločnosť chránila čo najviac životné prostredie, k čomu sa pridáva aj ich projekt EKOdrinkmaker , ktorý perfektne zrkadlí to akým spôsobom títo ľudia pracujú. V praxi to funguje tak, že prevádzky použité fľaše nevyhodia do odpadu, ale odovzdajú ich späť dodávateľovi, ten ich vyčistí a použije znovu, tento proces sa so sklom dá opakovať takmer donekonečna čo neskutočne šetrí náklady a planétu.

Bavíme sa vylepšovákoch v každej sfére podnikania, veľa zo svojich ťahov si premysleli sami, a ničo sme pridali aj my. Kooperácia je teda na rôznych úrovniach, ktoré nás napokon spájajú. Super na tom všetkom je, že tieto produkty si držia najvyšší štandard a top kvalitu, investícia do prístrojov na image sa teda vyplatili. Dnes už prináša ovocie drink maker nie len do fliaš ale aj do firemnej kasy čo samozrejme musí byť cieľ a inšpirácie každého podnikateľa.