freelancer, startapista… pre koho tu sme?

startup freelancer

Predpokladáme, že máte freelancer nápad na svoj business, preto ste u nás na webe. V startupe sú tri kategórie ľudí. Prví, ktorí idú do toho po hlave a risknú všetko. Takým držíme palce a veríme, že to dobre dopadne. Druhá kategória sú ľudia čo veria svojej idei, ale nechcú, nemôžu, možno nemajú dosť peňazí na zakladanie vlastnej firmy, platenie účtovníctva a riešenie byrokracie. Tretia kategória chce iba vyskúšať bez akéhokoľvek rizika či to čo vytvorili príjmu ľudia. A práve tieto dve kategórie startupistov môžu spoznať svet, ktorý sme vytvorili aj pre nich.

Každý freelancer sa stretáva dokola s jedným a tým istým problémom. Často musí odmietnuť prácu zadanú firemným klientom, pretože nemá ako vystaviť faktúru (je to predsa freelancer). A potom tu sú freelanceri, ktorí už majú toľko práce, že tá firma by sa im už aj hodila, skrátka by ju uživili, ale to už stráca punc práce zo Štrbského plesa alebo z pláže kdesi v Karibiku. Freelancer riešením je naša spoločnosť PARTNERS in CRIME. Poďte s nami do sveta businessu no zachovajte si identitu a slobodu. Zostaňte sami sebou.

freelancer

Drobní výrobcovia, remeselníci, tvorcovia darčekov, skrátka všetkého čo má dušu a je vyrobené vlastnými rukami, poctivo a zo srdca. Pre vás máme možnosti ako oficiálne predávať svoje produkty kľudne aj vo väčšom, alebo v menšom alebo ako vy chcete. Ostane vám sloboda handmadeistu a pritom si vaše výrobky môže objedať napríklad aj firma ako pozornosť pre svojich zamestnancov či klientov. S nami sa to dá a je jedno či vyrábate mydlá, háčkujete hračky, alebo šijete tašky. Rozšírite s nami svoju klientelu? Podľa nás áno.

handmade freelancer
majstri

Zle vystavené faktúry, preukazovanie úradom čo kde a ako bolo urobené, neustáli boj s byrokraciou namiesto kvalitne odvedenej práce sa javí ako ťažko riešiteľný problém. Vodári, obkladači, murári, záhradníci… robte si svoju, bodka. Presne tak, nič iné riešiť nemusíte, stačí ak si spravíte svoju prácu. Firemné veci spravíme za vás. Odteraz to môže byť tak ako píšeme. Porozprávajte sa s nami o možnostiach a v tom čomu my hovoríme nový svet si nájdete určite miesto. Je totiž otvorený pre každého Majstra.

drobní živnostníci

Spraví naša spoločnosť boom v tom, že drobní živnostníci začnú vo veľkom pokladať svoje živnosti, len aby si uľahčili prácu a odbremenili sa často od nezmyselnej legislatívy a prehnanej byrokracie? Objektívne boom to asi nebude, ale vydať sa cestou jednoduchosti je dnes pomerne ľahké a práve v tomto prípade platí, že v jednoduchosti je krása, alebo nie každá kľukatá cesta je tá správna, pretože vybrať si tú jednoduchšiu cestu niekedy znamená viac. Prečítajte si o tom ako sa zbaviť živnosti a ďalej legálne podnikať.

Existujú medzi nami ľudia, ktorí z času na čas môžu na niečom zarobiť prípadne si prilepšiť. Či už ide o malé, alebo veľké peniaze príležitosť im ujde pomedzi prsty, pretože nemajú cez koho prehnať faktúru, alebo nemajú firemné možnosti na uzavretie obchodu. Poznáte to: „lacno kúpim draho predám“, „na tom by sa dalo pekne zarobiť“, „dohodnem to a mám zarobené“, „ako to len spraviť“? Pôjde to, teraz už áno. Je načase chytiť svoju šancu za pačesy a odkrojiť si kus z toho, alebo oného koláča.

občasní dohadzovači freelancer

Toto sú iba niektoré z príkladov kde vám naša spoločnosť PARTNERS in CRIME s.r.o. vie pomôcť. Možností je veľa, profesii je veľa, nápadov je veľa. Môžte to s nami skúsiť, môžte sa dozvedieť viac o nás a o tom ako celý proces funguje…